ZOBOWIĄZANIE WOBEC NATURY

Kontrola i bezpieczeństwo, aby na Twój stół trafiało tylko to, co najlepsze.

Nasze wyroby produkujemy w dziewiczych obszarach o sprzyjających warunkach klimatycznych. Jak na produkty ekologiczne przystało, w naszych wyrobach nie stosujemy sztucznych aromatów ani dodatków chemicznych. Nasze produkty są dobre z natury.

Certyfikaty: potwierdzenie naszej misji.

 • Certyfikaty ekologiczne

  W 1992 roku firma Rigoni di Asiago otrzymała swój pierwszy certyfikat żywności ekologicznej. Jednostką certyfikującą jest Bioagricert Srl, posiadająca autoryzację włoskiego Ministerstwa Rolnictwa i Polityki Leśnej.

 • Certyfikat koszerności

  Certyfikat ten potwierdza, że opatrzona nim żywność jest zgodna z wymaganiami stawianymi żywności koszernej. Słowo „koszerny” oznacza „zgodny z zasadami”, „odpowiedni” lub „dozwolony” w odniesieniu do reguł żywieniowych judaizmu.

 • Certyfikat wegański

  Certyfikat wegański: potwierdza, że produkt spełnia określone normy jakościowe, które zakładają brak produktów spożywczych, składników, dodatków i substancji pomocniczych w przetwórstwie pochodzenia zwierzęcego lub wytwarzanych z organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

 • Certyfikat BRC FOOD

  Certyfikat BRC FOOD: gwarantuje jakość i bezpieczeństwo produktów spożywczych oraz potwierdza, że są produkowane zgodnie z określonymi normami jakości i spełniają wymogi minimalne.  Celem tej certyfikacji jest podnoszenie i propagowanie bezpieczeństwa żywności na przestrzeni łańcucha dostaw.

 • Certyfikat IFS

  Certyfikat IFS: międzynarodowy standard dla dostawców żywności. Ma na celu propagowanie skutecznego doboru dostawców żywności w oparciu o ich zdolność do dostarczania bezpiecznych produktów, które odpowiadają specyfikacjom zawartym w umowach oraz spełniają wymogi prawne.

TOP